Blog

Çeki Demiri Olmayan Araç Muayeneden Geçer Mi?

Çeki Demiri Olmayan Araç Muayeneden Geçer Mi?

Çeki Demiri Olmayan Araç Muayeneden Geçer Mi?

Çeki Demiri Olmayan Araç Muayeneden Geçer Mi?

Çeki demiri olmayan araç muayeneden geçer mi? sorusu genellikle ruhsatında çeki demiri bulunup araç üzerinde çeki demiri olmayanlar tarafından sorulmakta ve cevabı merak edilmektedir. Birçok kişi tarafından kullanılan çeki demiri Ankara başta olmak üzere birçok ilde ve ilçede takılarak gerekli işlemler yapılabilmektedir. Aynı zamanda çeki demiri fabrika çıkışlı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Çeki demiri römork çekebilmek için araçlara montajı yapılan ciddi manada faydalı bir aparattır. Hem çeki demirinin malzemesi hem çeki demirinin montajı hem de montaj sonrası çeki demirinin tescillenmesi ve onaylanması işlemleri trafikte problem yaşamadan kullanabilmeniz için önemlidir. Dünya standartları bu konuda baz alınmakta ve belli kriterlere uyması gerekmektedir. Standartlara uygun olmuş olsa da ruhsattan çeki demiri var olduğu halde araçtan sökülmesi günümüzde muayeneden hafif kusurlu olarak geçmenize neden olmaktadır.

Muayeneden Çeki Demiri Yüzünden Kaldınız Mı?

En kaliteli çeki demiri Ankara Merkez'de firmamız tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda firmamız tarafından çeki demiri ile alakalı merak ettiğiniz her konuya kesin ve doğru açıklamalar getirilmektedir. Fabrika çıkışlı çeki demirinin sökülmesi, sonradan aracınıza uygun çeki demirinin takılması gibi her türlü faaliyetler firmamız tarafından sunulmaktadır. Çeki demirinin montajı kadar tescillenmesi ve ruhsata işlenmesi de önemlidir. Çeki demirininuygunluk belgesi ve uygun bir biçimde montaj ettirmeniz tescil ettirmenize engel, tescilsiz olan çeki demiri ise muayeneden geçmenize engel olmaktadır. Ankara bölgesinde muayeneden çeki demiri yüzünden kaldıysanız firmamız ile iletişim kurarak uygun çözüm yollarını kısa sürede bulabilirsiniz.

Çeki Demir Montajı Ankara

Firmamız bir çok kullanışlı araç aksesuarları gibi çeki demiri konusunda da garantili hizmetler sunmaktadır. Çeki demiri Ankara merkezli firmamız tarafından belgeli ve sertifikalı olarak sizlere sunulmaktadır. Firmamız profesyonel ekipleri tarafından e belgeli çeki demiri montajı yapılmakta olup çeki demiri montajının sonrasında montaj uygunluk raporunun doldurulması, TSE araç kontrolünün yapılması, Trafik tescil işlemlerinin tamamlanması konularında da destek sağlamaktadır. Son düzenlemelerle beraber araç muayene istasyonlarına gerek kalmaksızın yetkilendirilmiş kuruluşlardan 30 gün içerisinde tadilat ve montaj uygunluk belgesi alınarak tescil işlemi yapılabilmekte ve böylece ruhsata yapılan montaj işlenmektedir.


scroll up