Blog

Çeki Demiri Üretim ve Satışı

Çeki Demiri Üretim ve Satışı

Çeki Demiri Üretim ve Satışı 

 Çeki demiri gizli ya da açık olmak üzere araçların arka tampon kısmında kullanılan parçadır. Piyasada römork kancası ismi ile de bilinmektedir. Genel olarak metalden üretilmektedir. Kullanım amacına göre çeşitli şekilde sunulmaktadır. Aracın arka kısmına karavan, tekne gibi eklentilerin çekilmesi için kullanılmaktadır. Bazı sıfır kilometre araçlarda isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Sonradan ihtiyaç halinde ise projesi çizilip montajı yapılarak araç ruhsatına dahil edilmektedir. Ankara çeki demiri üretiminde ve satışında önemli bir konumdadır. İlçelerinden ve çevre illerden ürün siparişi almaktadır.

Çeki Demiri Ankara Üreticileri

Çeki demiri için Ankara’da en önemli üreticiler Ostim bölgesinde yer almaktadır. TSE standartlarına göre üretim yapılmaktadır. Üretim eklentinin ve araçların çeşidine göre değişmektedir. İhracat ve ithalatla birlikte ürünlerin montajı ve firmalara danışmanlık hizmeti verilmektedir.1990 yılından sonra kurulan ve gelişmekte olan bu üreticiler devlet kurumları ve özel şirketlere de üretim yapmışlardır. Karayolları Trafik Kanunu’na göre araç ruhsatında kayıtlı olması gereken çeki demiri proje çizimini de üreticiler yapmaktadırlar.

Ankara Çeki Demiri Satış

Çeki demiri imalatı ve ithalatı araçların modeline göre yapılmaktadır. Bu parçaların üretimi Avrupa ve Türkiye standartları önem taşımaktadır. Bu nedenle Ankara çeki demiri satışı için bu standartları ve ürün garantisini sağlayan az sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar satış yaparken müşteri memnuniyeti, kalite standartlarını göz önünde bulundurmalı ve satış ürünleri sertifikalı olmalıdır. Uzun ömürlü ürünlerin kullanımı yolcu ve trafik sağlığı açısından da büyük önem taşımaktadır. Satış için uygun fiyat ile kaliteli bir ürün endeksinin sağlanması müşterilerin ilk düşündüğü unsurdur.

Çeki Demiri Üreten Firmalar

Çeki demiri yaz turizminin, tarımın ve deniz seyahatinin oldukça fazla olduğu ülkemizde araçlar için vazgeçilmez bir üründür. Bu nedenle başta büyükşehirler olmak üzere birçok şehrimizde üretimi yapılmaktadır. Ankara çeki demiri için en büyük firmalar Ostim’de bulunmaktadır. Bu firmalardan Hazelser 1990 yılından beri üretimde başı çekmektedir. Devlet kurumları ve özel kurumlara da birçok üretim yapan şirket üretimde kaliteyi ve uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadırlar. Birçok E belgeli ürün için hazelser.com.tr adresini ziyaret edebilirisiniz.


scroll up