Blog

Çift Amaçlı Çeki Demiri İmalatı

Çift Amaçlı Çeki Demiri İmalatı

Çift Amaçlı Çeki Demiri İmalatı

Çift Amaçlı Çeki Demiri İmalatı

Römork kancası adıyla da bilinen çeki demiri sıfır araçlarda seçenek olarak sunulabilmekte ya da daha sonra araç için imalatı yapılabilmektedir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta mutlaka araca uygun çeki demirinin seçilmiş olmasıdır. Genelde metalden imal edilen bu araçlar motorlu ya da motorsuz araçların çekilmesinde kullanılır. İki taşıtı birbirine bağlamada en çok kullanılan yöntem olmakla birlikte firmamız çift amaçlı çeki demiri imalatı yapmaktadır. Avrupa standartlarınca üretilmekte olan ürünlerimiz garanti kapsamında kullanıcılara teslim edilmektedir.

Ankara Çeki Demiri

Ankara Ostim’de hizmet vermekte olan firmamız üretim ve satışta ön plandaki üreticiler arasında yer almaktadır. Dünya standartlarında, müşteri memnuniyeti baz alınarak Ankara çeki demiri üreticilerinden birisi olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Uzun ömürlü olan ürünler trafik güvenliğini sağlamaktadır ve firmamızca proje tasarımı incelikle yapılmaktadır. Kullanıcılarına maksimum taşma gücü ve güvenlik sunmaktadır. Ayrıca montaj kısmında da müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Montaj mutlaka teknik bir ekip tarafından yapılmalıdır çünkü gerekli bir takım ekipmanların kullanımını gerektirmektedir. Sağlam bir şekilde monte edildiği takdirde herhangi bir zarara sebep olmayacaktır. Özellikle tatil beldelerinin ya da römorkların vazgeçilmezi olarak çok sayıda sürücü tarafından tercih edilmektedir.

Çeki Demiri Ankara Satın Al

Çeki kancası olarak da adlandırılan çeki demirleri adından da anlaşılacağı üzere kanca görünümünü andırmaktadır. Teknelerin taşınması için vazgeçilmez araçlardan birisidir. İki aracı birbirine bağlama noktasında iyi bir performans sağlar. Fakat elbette bu parçanın trafikteki kullanımının nasıl olması gerektiği kanunda belirtilmiştir. Araçlar karavan ya da römork gibi parçaları bu parça olmadan herhangi bir şekilde trafikte taşıyamamaktadır. Ayrıca tercih edilen çeki demirinin Avrupa Birliği EC94/20 standardı belgesini taşıyor olması gerekmektedir. Çeki demirinin aracın ruhsatına eklenmesi de kullanım için gerekli bir diğer unsurdur. Ankara çeki demiri üreticileri arasında önde gelen firmalardan Hazelser olarak Avrupa standartlarında üretilmekte olan her araca özgü modeli, siz müşterilerine 1990 yılından beri sunmaktayız. Siz de hazelser.com.tr adresimizden ürünlere göz atarak ihtiyacınız olanları ve daha fazlasını müşteri memnuniyeti garantisi ile satın alabilirsiniz.


scroll up